Про нас

Центр розвитку дитини - якісний практичний майданчик для самореалізації небайдужих та креативних студентів, волонтерів у напрямку взаємодії зі ЗМІ, бізнесом, владою.

Щоб в душі забриніли струни добра,

поринути в казку усім нам пора!

Інклюзивна освіта

                

У м. Луцьку спільними зусиллями дорослих та дітей реалізовано проект унікальної соціальної значимості – світ побачили два повноколірні літературно-художні видання А-4 формату серії «Відчуй сердечком»: про дітей незрячих та слабозорих «Навчаймось бачити
разом» та про дітей глухих і слабочуючих «Почуй мене сердечком».

Ілюстратори – учні місцевої художньої школи та вихованці ДНЗ компенсуючого типу (спеціальний) №28 для дітей з вадами розвитку, автор тексту - Людмила Вознюк, завідувач ПМПК управління освіти Луцької міської ради, голова Правління ВОДГО «Центр розвитку дитини».


Унікальністю даних видань є те, що вони містять сторінки із азбукою Брайля для незрячих та дактильною азбукою для нечуючих дітей. Здорові ж діти зможуть на дотик відчути всю складність техніки читання за Брайлем, можливості спілкування за допомогою дактильної азбуки і оцінити сильні сторони незрячих та глухих ровесників. Це спонукатиме оточуючих до переосмислення власних життєвих цінностей та формуватиме засади толерантного відношення до дітей із вадами зору, слуху.

Соціально-пізнавальні діалоги з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку рекомендовані для використання у практичній роботі психолога, вихователя, дефектолога, вчителя дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу при запровадженні інклюзивної та інтегрованої моделей навчання. Стануть також  у нагоді батькам, студентам факультетів «психологія», «дошкільна педагогіка», «соціальна педагогіка», «початкова освіта» тощо.

           З питань придбання посібників просимо звертатись на електронну адресу zabavka2003@rambler.ru