Про нас

Центр розвитку дитини - якісний практичний майданчик для самореалізації небайдужих та креативних студентів, волонтерів у напрямку взаємодії зі ЗМІ, бізнесом, владою.

Щоб в душі забриніли струни добра,

поринути в казку усім нам пора!

Новини

Презентація книги-зошита-тренажера
 "Графо-моторні навички"
18 березня о 15.00 у приміщенні ДНЗ №40 м. Луцька відбулася презентація першого і єдиного в Україні корекційно-розвивального посібника з підготовки руки до письма для дітей з особливими освітніми потребами раннього та дошкільного віку.
Книга-зошит-тренажер «Графо-моторні навички» створений та апробований на базі ВОДГО «Центр розвитку дитини» у м. Луцьку, рекомендований кафедрою ортопедагогіки та реабілітології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.
Книга-зошит-тренажер «Графо-моторні навички. Крапка-лінія-фігура» створений вперше в Україні на численні запити батьків та педагогів, які працюють із дітьми з особливостями психофізичного розвитку, оскільки порушення розвитку рухової сфери у поєднанні із сенсорними, психічними, мовленнєвими, когнітивними розладами є серйозним бар’єром на шляху опанування даними навичками.
Книга-зошит-тренажер базується на комплексному підході до вирішення проблеми дітей зі складними порушеннями розвитку (ДЦП, вадами зору, інтелектуальними порушеннями тощо), починаючи уже з 2-х-річного віку.  З метою корекції емоційного стану дитини, подолання її рухової розгальмованості, розвитку уваги, пам’яті, мислення, навчання спільній діяльності пропонується також практика «живих/тілесних» прописів, що базується на так званій «пам’яті тіла». Саме цей підхід дозволяє дитині засвоювати не окремий елемент, а відразу цілісне (глобальне) зображення. 

Презентація літературно-художнього видання 

«Відчуй сердечком»


19 березня, об 12:00, в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа" (вул. Борщагівська, 152 б) відбулась презентація літературно-художнього видання «Відчуй сердечком», яке має допомогти кожному з нас відчути потреби діточок з різними фізичними вадами  - незрячих та слабозорих,  глухих і слабочуючих, діток з порушеннями опорно-рухового апарату.
Унікальністю видань про дітей із сенсорними порушеннями розвитку є те, що вони містять сторінки із азбукою Брайля для незрячих та дактильною азбукою для нечуючих дітей. Здорові ж діти зможуть на дотик відчути всю складність техніки читання за Брайлем, можливості спілкування за допомогою дактильної азбуки і оцінити сильні сторони незрячих та глухих ровесників.
Автор проекту - Людмила Вознюк. Книжки видано Волинською єпархією УПЦ з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та митрополита Луцького і Волинського Ніфонта.
Також буде презентовано унікальну книгу-зошит-тренажер «Графо-моторні навички. Крапка-лінія-фігура», створений на численні запити батьків та педагогів, які працюють із дітьми з особливостями психофізичного розвитку.  Пропонована авторами дієва система ранньої допомоги з підготовки руки до письма базується на тому, що в основі формування графо-моторних навичок дитини лежить моторний акт в тісній взаємодії із сенсорними функціями та зорово-моторними координаціями.